İLÇEMİZ KAYMAKAMI ZAFER SAĞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI
 
 
 
İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır.
Hepimiz için büyük önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.
Bu duygular içerisinde, vatanı için canlarını veren şehit ailelerinin, kahraman gazilerimizin, yetimlerimizin, onlara her zaman sahip çıkan aziz milletimizin, kıymetli Sincik’li hemşerilerimizin ve çalışma arkadaşlarımın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.
 
 
                                              
                                       
                                                                                                                   Zafer SAĞ
                                                                                        Sincik Kaymakamı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
02 EYLÜL 2017 CUMARTESİ (KURBAN BAYRAMIN 2. GÜNÜ)
 
09:30-10:00    Kamu Görevlileri ve Halkla Bayramlaşma
Yer                 Hükümet Konağı Bahçesi