13-15 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA 30 YAŞINDAN KÜÇÜK,
 SPOR TESTİ VE MÜLAKATTA BAŞARILI OLAN GÜVENLİK KORUCUSU ADAYLARI SONUÇ İLANI 
  AD-SOYAD GÖREV YERİ
1 HÜSEYİN ÖZLEMİŞ İNLİCE BELDESİ
2 CENAP ORDU İNLİCE BELDESİ
3 ABDULLAH AKBAŞ YARPUZLU KÖYÜ
4 HÜSEYİN AKBOĞA YARPUZLU KÖYÜ
5 İSMAİL ALTAY YARPUZLU KÖYÜ
6 SADUN ÇETİN SERİNCE KÖYÜ
7 ERKAN ÖNCEL ŞAHİNBEYLER KÖYÜ
8 ZİYA ÇİÇEK HASANLI KÖYÜ
9 MESUT BULUT HASANLI KÖYÜ
10 MUZAFFER AKARSLAN SÖĞÜTLÜBAHÇE KÖYÜ
11 BEYTULLAH DELİKANLI SÖĞÜTLÜBAHÇE KÖYÜ
12 TAYFUN AKARSLAN SÖĞÜTLÜBAHÇE KÖYÜ
13 ADEM GENÇ ÇAMDERE KÖYÜ
14 MEHMET KAMAN ÇAMDERE KÖYÜ
15 HAMZA ÖZSÜZER GEÇİTLİ KÖYÜ
16 ALİ ARSLAN (TC:249……..24) GEÇİTLİ KÖYÜ
17 YUSUF AKBAYRAK AKSU KÖYÜ
18 YAKUP GÜR BALKAYA KÖYÜ
19 OSMAN KURTULUŞ BALKAYA KÖYÜ
20 MUSTAFA DELİKANLI ÇATBAHÇE KÖYÜ
21 ENES KAYMAK SAKIZ KÖYÜ
22 ABDULLAH SAKIZ ALANCIK KÖYÜ
23 ERKAN PİRİNÇ NARLI KÖYÜ
24 RAMAZAN YAVAŞ UĞURLU KÖYÜ
25 OSMAN TANRIVERDİ KARAKÖSE KÖYÜ
26 MEHMET TANRIVERDİ KARAKÖSE KÖYÜ
 
24-25 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA 35 YAŞINDAN KÜÇÜK,
 SPOR TESTİ VE MÜLAKATTA BAŞARILI OLAN GÜVENLİK KORUCUSU ADAYLARI SONUÇ İLANI 
  AD-SOYAD GÖREV YERİ
1 YÜKSEL YİĞİT İNLİCE BELDESİ
2 CELAL ULU İNLİCE BELDESİ
3 MUSTAFA YAHŞİ İNLİCE BELDESİ
4 FEYZULLAH YARAMIŞ İNLİCE BELDESİ
5 ABUZER ÇURAK İNLİCE BELDESİ
6 MESUT KESKİN İNLİCE BELDESİ
7 FEHMİ AYSÖNDÜ SAKIZ KÖYÜ
8 İBRAHİM KAYA SAKIZ KÖYÜ
9 MEHMET EMİN GENÇER SAKIZ KÖYÜ
10 ERCAN YOLCU FATİH MAH.
11 ORHAN AKBAŞ YARPUZLU KÖYÜ
12 MUSA BOĞA YARPUZLU KÖYÜ
13 METİN AKBIYIK YARPUZLU KÖYÜ
14 MUSTAFA TİLKİ ŞAHİNBEYLER KÖYÜ
15 BAYRAM SÖNMEZ HASANLI KÖYÜ
16 ENES IŞIK ARIKONAK KÖYÜ
17 MEHMET IŞIK ARIKONAK KÖYÜ
18 RAMAZAN AKSAK ARIKONAK KÖYÜ
19 OSMAN AKASLAN SÖĞÜTLÜBAHÇE KÖYÜ
20 MAHMUT GÜLEN BALKAYA KÖYÜ
21 CELAL ÖZSÜZER BALKAYA KÖYÜ
22 RAMAZAN GÜNEŞ BALKAYA KÖYÜ
23 MEHMET KIZILCA DİLEKTEPE KÖYÜ
24 SABRİ KARACA DİLEKTEPE KÖYÜ
25 MUZAFFER KILINÇ DİLEKTEPE KÖYÜ
26 EKREM GÖZEL ÇAMDERE KÖYÜ
27 RIDVAN KAMIŞ ÇAMDERE KÖYÜ
28 NURİ GİTMEZ ÇAMDERE KÖYÜ
29 MADEN BOZKURT ÇAMDERE KÖYÜ
30 MEHMET KARŞILAYAN ÇAMDERE KÖYÜ
31 ALİ ARSLAN (TC: 146……..30) GEÇİTLİ KÖYÜ
32 HÜSEYİN DELİKANLI ÇATBAHÇE KÖYÜ
33 MEHMET ALİ KAYHAN  ÇAT KÖYÜ
34 BURHAN ALTAY ÇAT KÖYÜ
35 RAMAZAN SU ALANCIK KÖYÜ
36 MEHMET CAN ÖZBEK NARLI KÖYÜ
37 YASİN ÇOBAN HÜSEYİNLİ KÖYÜ
38 İBRAHİM KARAMAN HÜSEYİNLİ KÖYÜ
39 MEHMET GÜN HÜSEYİNLİ KÖYÜ
40 FATİH GÜLTEKİN TAŞKALE KÖYÜ
41 BURHAN YÜCEKAYA TAŞKALE KÖYÜ
42 RIDVAN ULUTAŞ ŞAHKULU KÖYÜ
43 MEHMET KILINÇ CUMHURİYET MAH.
44 AYDIN HASKUL CUMHURİYET MAH.
45 HÜSEYİN KILINÇ CUMHURİYET MAH.
46 MEHMET AKTAN ZEYNEL ASLAN MAH.
47 YASİN KAYA ZEYNEL ASLAN MAH.
48 MURAT İZ ZEYNEL ASLAN MAH.
49 ENES ÜNSAL ZEYNEL ASLAN MAH.
50 İRFAN GÜNEŞ AKSU KÖYÜ
 
3-4 MART TARİHLERİNDE YAPILAN İLAN, SPOR TESTİ VE MÜLAKATA GÖRE BAŞARILI OLAN GÜVENLİK KORUCUSU ADAY SONUÇ İLANI   
  AD-SOYAD GÖREV YERİ  
1 SERKAN ARSLAN GEÇİTLİ KÖYÜ  
 
NOT:GÜVENLİKKORUCUSU OLMAYA HAK KAZANANLARIN 19.04.2017 TARİHİNDE SAAT:13:00 DA EĞİTİM İÇİN İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.