T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 KAYMAKAM EFENDİOĞLU HASTAHANE İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
 

           Kaymakam Sayın Tunahan EFENDİOĞLU, yapımı devam eden Sincik İlçe Devlet Hastanesi ve lojman binalarında incelemelerde bulundu.


 SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

 

     Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN; İlçemizi ziyaret ederek toplu açılış töreninde Sincik Halkına hitap etti.


 HASTANE İNŞAATINA ZİYARET
 

 
   Kaymakam Sayın Tunahan EFENDİOĞLU, yapımı devam eden Sincik İlçe Devlet Hastanesi ve lojman binalarında incelemelerde bulundu.
   Ağustos ayında faaliyete geçmesi planlanan binaların eksiklikleri, iş güvenliği ve işleyiş hakkında incelemelerde bulunan EFENDİOĞLU, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Veysel YILMAZ, Hastane Müdürü Yusuf DEMİR ve inşaat yetkililerinden bilgi aldı.


 KÖY ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
 

 

  Kaymakam Sayın Tunahan EFENDİOĞLU, ilçemize bağlı bazı köyleri ziyaret etti. Kaymakam EFENDİOĞLU, Özel idare Müdürü Ali AYAZ ve beraberindekilerle Şahkolu, Subaşı, Taşkale ve Pınarbaşı köylerini gezerek incelemelerde bulundu.
   Köy muhtarları ve köy sakinleri tarafından karşılanan EFENDİOĞLU,köylülerle bir araya gelerek sohbet edip köyün sorunları ve taleplerini dinledi. Kaymakam EFENDİOĞLU, özellikle bu köylerimizin iklim şartlarının nispeten ılıman olması ve


Site toplam 941 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 21 kişi geziyor.Zafer SAĞ

SİNCİK KAYMAKAMLIĞI TEL: 0 416 421 2001- FAKS 0 416 421 20 03
YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TEL: 0 416 421 2001 - e-mail : sincik@icisleri.gov.tr

Vcil Yönlendirme Uygulaması